ADVENTNÍ SETKÁNÍ U STROMEČKU 2016

//ADVENTNÍ SETKÁNÍ U STROMEČKU 2016

ADVENTNÍ SETKÁNÍ U STROMEČKU 2016

Zahajujeme advent setkáním u vánočního stromečku

které se uskuteční

ve středu 29. 11. od 9 hod.

Společně rozsvítíme vánoční stromeček, zazpíváme si a vyhodnotíme nejkrásnější kapříky, které každá třída vytvořila. Opět se můžeme těšit na báječné cukroví, které nám připraví paní kuchařky.

ADVENT S KAPŘÍKEM

„VYRÁBÍME KAPŘÍKA

KAŽDÁ TŘÍDA A ŠKOLNÍ DRUŽINA SI LETOS BUDOU MOCI VYROBIT SVÉHO ADVENTNÍHO KAPŘÍKA

Pravidla:

• Velikost min. 20 cm – LOUTKA, SOCHA – podle výběru třídy. Čím větší kapr, tím lepší!
  • Každý kapřík musí mít alespoň 1 šupinku pro štěstí!
  • Materiál dle výběru třídy – doporučujeme lehké materiály, aby se kapři dali snadno přenášet a „ulovit“, někteří budou i „plavat“ v našem Akváriu (bude potřeba je i zavěsit).
  • Třída odevzdá 1 kapříka do 24.11. uč. Dubové, nebo členům Žákovského parlamentu.
  • Vyhodnotíme 7 nejlepších kapříků – 3 za I. stupeň, 3 za II. stupeň a jednoho za ŠD.
  • Mohou se zapojit i všichni pracovníci školy – 3 „nej“ kapříci budou odměněni!

Hodně zdaru při výrobě kapříků

vám přeje ŽÁKOVSKÝ PARLAMENT

By | 2017-11-07T11:01:41+00:00 Listopad 10th, 2017|Aktuality|Komentáře nejsou povolené u textu s názvem ADVENTNÍ SETKÁNÍ U STROMEČKU 2016

About the Author: