SOUTĚŽ LEPŠÍ MÍSTO

//SOUTĚŽ LEPŠÍ MÍSTO

SOUTĚŽ LEPŠÍ MÍSTO

Pozor jsme ve finále. Rozhoduje hlasování.

Hlasujte na www.lepsimisto.cz od 28. 5. do 8. 6. 2018.
Klikněte na projekt Lepší místo ve škole Praha 4 a můžete dát
hlas svému favoritovi – naší škole

Podpořte svým hlasem nejlepší nápad na zlepšení
základních škol v Praze 4. Vyhrají tři projekty, které získají
největší podporu ve veřejném hlasování a nejvíce hlasů
od poroty ve velkém finále 12. 6. 2018 v KC Novodvorská.

Děkujeme.

ZŠ Na Líše se opět zapojila do soutěže o nejlepší nápad, jak vylepšit školu!

Další ročník soutěžního projektu o nejlepší nápady na zlepšování základních škol v Praze 4 je v plném proudu. Děti z patnácti zapojených škol diskutují ve výuce o tom, co je to veřejný prostor a vymýšlejí, jak by chtěly vylepšit svou školu a její okolí. A skvělých nápadů se rodí spousta! Soutěží se o 3 x 50 000 korun na tři nejlepší nápady, jejichž realizaci finančně podpoří Česká spořitelna, Česká spořitelna – penzijní společnost, ČEZ ESCO, O2 Czech Republic, ROSSY service a městská část Praha 4. Projekt je realizován pod záštitou radního pro školství a mládež Jaroslava Mítha a radního pro životní prostředí Ondřeje Růžičky. Organizátorem je Lepší místo.

Z každé školy postoupí jeden vybraný projekt do finále a svůj hlas bude moci získat každá škola i během veřejného hlasování, které bude probíhat od 28. 5. do 8. 6. na portálu Lepšího místa. V úterý 12. června čeká děti velké finále před nezávislou porotou. Na základě veřejného hlasování a hlasování poroty pak budou vyhodnoceny tři nejlepší nápady, které budou odměněny finanční částkou 3 x 50 000 Kč.

Zajímá vás, jaké nápady se urodí v hlavách dětí z patnácti zapojených škol v Praze 4 včetně té naší?

Sledujte: www.lepsimisto.cz

By |2018-05-28T09:14:53+00:00Květen 27th, 2018|Aktuality|Komentáře nejsou povolené u textu s názvem SOUTĚŽ LEPŠÍ MÍSTO

About the Author: