Vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci a rekordním nárůstům nových případů bude od čtvrtka platit povinnost nosit roušky ve vnitřních prostorách budov v celém Česku. Zpřísnění opatření se také týká plošně škol, protože koronavirus se objevil už ve 144 školských zařízeních.

Roušky se nemusí nosit ve školních třídách, v jídelně při konzumaci jídla a pití, při sportu.

Vážení  rodiče prosíme o vybavení žáků 2 rouškami a sáčkem na jejich ukládání. Zároveň o dodržování potřebné hygieny a denního praní těchto roušek, nebo zásobením se dostatečného počtu náhradních roušek. Pokud žáci budou pracovat na počítačích v učebnách informatiky  prosíme o vybavení žáků jednorázovými rukavicemi i igelitovými. Pro osobní potřebu můžete žáky vybavit malou antikovidovou dezinfekcí, pro případnou okamžitou očistu rukou.

Věříme, že při dodržování základních hygienických pravidel udržíme prezenční vzdělávání žáků ve škole.