Vážení rodiče, naši deváťáci. Blíží se termín přijímacích zkoušek na střední školy. Dle opatření obecné povahy č.j.: msmt-4337/2021-7  musí uchazeč o střední vzdělávání  podstoupit povinně test na přítomnost (antigenu) viru SARS-CoV-2 před přijímacími zkouškami ke vzdělávání na střední škole. Tomuto testu se musí uchazeč podrobit v posledních 7 dnech před konáním přijímací zkoušky. Případně uchazeč doloží příslušný doklad, který může testování nahradit.  Nejvhodnější termín samotestování v naší škole pro 1. kolo přijímacích zkoušek jsme stanovili na středu 28.4.2021.  Test má platnost až do 4.5.2021 a v případě pozitivního výsledku mají žáci dostatek času k objednání se na testování PCR, které pak musí proběhnout.

Doufáme, že se situace bude zlepšovat a my budeme schopni ještě před přijímačkami finalizovat přípravu na zkoušky, ať už v celých třídách nebo skupinách.