INFORMACE PRO HERCE A HEREČKY

Milé herečky, milí herci (obou skupin). Opravdu nevím, co bude s naším jarním představením, ale pokud si najdete chvíli času, mrkněte se na texty a třeba to ještě v červnu nějak zvládneme.  V nejhorším můžeme odehrát s texty v ruce, jistě by nám to nikdo neměl za zlé. A pokud to nevyjde v letošním školním roce, budeme se těšit na ten další.

Klára

28.4.

Takže v tomto školním roce už nic a tak  bych se touto cestou chtěla rozloučit s úterní skupinou, která už  pokračovat nebude.  Kájo, Patriku, Karin, Vojto, díky za roky, které jste strávili se mnou a s divadlem Obsazená židlička. Kristýno a Davide, díky, že jste se k nám přidali a vydrželi. Mrzí mě, že jsme to nemohli dotáhnout do konce.

Klára

 

 

 

 

 

 

Co jste už viděli:

LOUPEŽNICKÁ POHÁDKA ANEB ZÁZRAČNÉ NAPRAVENÍ KOSTITŘASA UKRUTNÉHO

V tom nejhlubším ze všech hlubokých lesů žije banda strašných loupežníků v čele s Hrdlořezem Bambitkou a jeho ženou Ostrou Krokuší. Při jedné loupežné akci je jejich syn Kostitřas Strašný vážně zraněn. Čarodejnice Mandragora ho sice přivede k životu, ale Kostitřas se po probuzení stává někým naprosto jiným. Říká si Dobromil Předobrý a jeho největší vášní je výuka dobrých mravů a spisovného českého jazyka. To se ovšem vůbec nelíbí ostatním loupežníkům a tak se ho rozhodnou zbavit. To se zase  nelíbí Hrdlořezovi a Krokuši a je z toho všeho pěkná mel,a o čemž jste se mohli přesvědčit.

STŘEDA 5.ÚNORA  V  18,10

Kapitán Kopretník na dovolené

Příznivci našeho divadla si možná ještě pamatují na svérázného kapitána Kopretníka a jeho snaživou, ale ne vždy zcela chápavou poručici Martinu Lapáčkovou a na to, jak spolu vyřešili případ divné rodiny Brandlových. Otakar Kopretník se nyní vrací, ale zdá se, že tentokrát se nic vyšetřovat nebude, protože odjíždí na dovolenou.                       Na doporučení Martiny si vybral penzion její tety v nedalekých Maněticích a už se těší, jak hodí všechny zločiny za hlavu. Bude ale jeho dovolená opravdu tak skvělá, jak očekává? Přijďte to zjistit

v úterý 9.dubna v 17,30

___________________________________________________________________________

Jak jsme hráli divadlo

Komtesa Julie se nudí a je rozlobená, protože jí matka s tetou nevzaly do divadla. Místo toho,aby se jela bavit do města, musí doma trčet s babičkou a bratrancem Vilémem. Prý si můžou zahrát loutkové divadélko! Ta matka je tak trapná! I když divadélko – divadlo – to vlastně není tak špatný nápad! A jak to dopadne, když se režie ujme komtesa Jůlie a divadlo zahraje služebnictvo v čele s majordomem Alfrédem? To se dozvíte na konci května.

ve středu 22. a 29.května v 17,30