Informace pro středeční skupinu:

15.5. zkouška v kostýmech 15,15 – 17,30 – obě skupiny – začíná 4.B,3.A, ti, co nealternují hrají v obou zkouškách.

Dopolední představení se ruší kvůli volbám do evropského parlamentu, večerní představení zůstává.

středa

22.5. hrají dívky 4.A, 3.B, všichni kluci, Emma a Elisa

16,00 – 16,45 generální zkouška

17,30 – 18,15 premiéra – první představení pro rodiče a přátele divadla Obsazená židlička

pátek – nehraje se  – volby do evropského parlamentu

24.5. hrají dívky 4.A, 3.B, všichni kluci, Emma a Elisa

8,30 – sraz a příprava

8,55 a 9,55 představení pro žáky 1.stupně

středa

29.5. hrají dívky 4.B, 3.A, všichni kluci, Emma a Elisa

16,00 – 16,45 generální zkouška

17,30 – 18,15 druhé představení pro rodiče a přátele divadla Obsazená židlička

čtvrtek – zatím zůstává, dohodneme se na zkoušce.

30.5. hrají dívky 4.B, 3.A, všichni kluci, Emma a Elisa

8,30 – sraz a příprava

8,55 a 9,55 představení pro žáky 1.stupně

Představení se zúčastňují všechny herečky i ty, co alternují, kvůli případnému záskoku a podpoře. Kdo nehraje, staví scénu.

Co jste už viděli:

Kapitán Kopretník na dovolené

Příznivci našeho divadla si možná ještě pamatují na svérázného kapitána Kopretníka a jeho snaživou, ale ne vždy zcela chápavou poručici Martinu Lapáčkovou a na to, jak spolu vyřešili případ divné rodiny Brandlových. Otakar Kopretník se nyní vrací, ale zdá se, že tentokrát se nic vyšetřovat nebude, protože odjíždí na dovolenou.                       Na doporučení Martiny si vybral penzion její tety v nedalekých Maněticích a už se těší, jak hodí všechny zločiny za hlavu. Bude ale jeho dovolená opravdu tak skvělá, jak očekává? Přijďte to zjistit

v úterý 9.dubna v 17,30

A co teprve uvidíte:

Jak jsme hráli divadlo

Komtesa Julie se nudí a je rozlobená, protože jí matka s tetou nevzaly do divadla. Místo toho,aby se jela bavit do města, musí doma trčet s babičkou a bratrancem Vilémem. Prý si můžou zahrát loutkové divadélko! Ta matka je tak trapná! I když divadélko – divadlo – to vlastně není tak špatný nápad! A jak to dopadne, když se režie ujme komtesa Jůlie a divadlo zahraje služebnictvo v čele s majordomem Alfrédem? To se dozvíte na konci května.

ve středu 22. a 29.května v 17,30