Družinová olympiáda

//Družinová olympiáda
Družinová olympiáda 2017-06-06T22:54:09+00:00

24.OLYMPIÁDA ŠD

24. olympiády školní družiny ( a nebo 2. lehkoatletického čtyřboje na novém školním hřišti) se zúčastnilo celkem 121 dětí z 1. až 3.tříd. Všech čtyř disciplín se zúčastnilo 73 dětí a ty mohly soutěžit o titul nejúspěšnějšího  sportovce v jednotlivých kategoriích.

NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ SPORTOVCI A SPORTOVKYNĚ 23.OLYMPIÁDY

1.TŘÍDA – CHLAPCI (16-22 sportovců)

1.Ladislav Kobes (1.B) 13 bodů

1.Daniel Rambous (1.B) 13 bodů

2.Vojtěch Vrána (1.A) 12 bodů

3.Lukáš Dohnal (1.B) 8 bodů

1.TŘÍDA – DÍVKY (8-17 sportovkyň)

1.Ella Nejedlová (1.B) 13 bodů

2.Magda Borkovcová (1.B) 8 bodů

3.Eliška Dědečková (1.A) 6 bodů

2.TŘÍDA – CHLAPCI (13-20 sportovců)

1.Dominik Lukáš (2.B) 15 bodů

2.Václav Belžík (2.A) 11 bodů

3.Jakub Rýpar (2.B) 9 bodů

3.Petr Galovič (2.A) 7.bodů

2.TŘÍDA – DÍVKY (21-31 sportovkyň)

1.Kristina Kovalčuk (2.B) 13 bodů

2.Beata Lobodášová (2.B) 9 bodů

2.Nela Honzáková (2.A) 9 bodů

3.Nela Fuksová (2.A) 8 bodů

3.Karolína Fortelková (2.A) 7 bodů

 

1.TŘÍDA – CHLAPCI (7-12 sportovců)

1.Karel Belžík (3.A) 20 bodů

2.Matěj Pšenička (3.A) 12 bodů

3.Šimon Hurský (3.A) 8 bodů

1.TŘÍDA – DÍVKY (8-10 sportovkyň)

1.Lucie Červenková (3.A) 20 bodů

2.Rozálie Bendová (3.A) 13 bodů

3.Monika Suchá (3.B) 10 bodů

3.Amálie Sedlecká (3.B) 8 bodů

NEJLEPŠÍ VÝSLEDKY V JEDNOTLIVÝCH DISCIPLÍNÁCH

BĚH 60 m

1. Karel Belžík (3.A)   0,09,,25     REKORD

2.Lucie Červenková  (3,A)  0,10,,41

3.Monika Suchá  (3.B)  0,10,,72

4.Dominik Lukáš (2.B)  0,10,,75

4.Matěj Pšenička (2.A) 0,10,,75

2.Václav Belžík (2.A)  0,10,,88

BĚH 200 m

1.Karel Belžík (3.A) 0,33,,81     REKORD

2.Dominik Lukáš (2.B)  0,36,,19

3.Lucie Červenková (3.A) 0,37,,07

4.Matěj Pšenička (3.A)  0,38,,31

5.Richard Procházka (2.B)  0,38,,94

HOD OŠTĚPEM

1.Karel Belžík (3.A)  22,50    REKORD

2.Rostislav Madzar (2.B)  16,75

3.Lucie Červenková (3.A)  15,41

4.Rozálie Bendová (3.A)  15,21

5.Jakub Žalud (3.B)  15,02

SKOK DALEKÝ

1.Karel Belžík (3.A) 4,00       REKORD

2.Lucie Červenková (3.A)  3,23

3.Rozálie Bendová  (3.A)  3,16

4.Domnik Lukáš  (2.B)  3,05

5.Matěj Pšenička  (3.A)  3,04

5.Jakub Rýpar  (2.B)  3,04

 

 

 

 

 

 

 

VÝSLEDKY

BĚH 60 m

1.třída a 0.ročník

chlapci

1.Kobes  0,11,,19

2. Vrána  0,11,,38

3. Dohnal  0,11,,81

4.Rambous  0,11,,90

5.Vichorev  0,12,,00

 

 

dívky

1.Igwe Adaeze 0,12,,22

2.Dědečková  0,12,,25

3.Borkovcová  0,12,,28

4.Nejedlová  0,12,,47

5.Topalová  0,12,,60

 

 

2.třída

chlapci

1.Lukáš  0,10,,75

2.Belžík  0,10,,88

3.Pechač  0,10,,90

4.Jarolím  0,11,,10

5.Galovič  0,11,,12

5.Procházka  0,11,,12

dívky

1.Fuksová  0,11,,25

2.Bejčková  0,11,,28

2.Kovalčuk  0,11,,28

2.Lobodášová  0,11,,28

3.Honzáková  0,11,,62

4.Smitková A.  0,11,,63

5.Fortelková  0,11,,85

 

 

3. a 4.třída

chlapci

1.Belžík  0,09,,25

2.Pšenička  0,10,,75

3.Hurský  0,10,,97

3.Michek  0,10,,97

4.Smirnov  0,12,,25

5.Vaněk  0,12,,40

 

 

dívky

1.Červenková  0,10,,41

2.Suchá  0,10,,72

3.Sedlecká  0,10,,75

4.Bendová  0,10,,94

5.Dandová  0,11,,62

 

 

BĚH 200 m

1.třída

chlapci

1.Dohnal  0,40,,28

2.Kobes  0,41,,44

3.Rambous  0,43,,84

4.Vrána  0,44,,00

5.Jiroušek  0,44,,69

 

dívky

1.Borkovcová  0,43,,03

2.Kurstenová  0,46,,44

3.Galíková  0,46,,72

4.Igwe Adaeze  0,47,,00

5.Nejedlová  0,47,,16

 

2.třída

chlapci

1.Lukáš  0,36,,19

2.Procházka  0,38,,94

3.Belžík  0,39,,07

4.Rýpar  0,40,,50

5.Galovič  0,41,,50

 

 

 

dívky

1.Lobodášová  0,39,,37

2.Smitková A.  0,41,,50

3.Honzáková  0,41,,59

4.Fortelková  0,42,,25

5.Kovalčuk  0,42,,34

 

3. a 4.třída

chlapci

1.Belžík  0,33,,81

2.Pšenička  0,38,,31

3.Chavikov  0,40,,34

4.Hurský  0,40,,78

5.Malenovský  0,41,,28

dívky

1.Červenková  0,37,,07

2.Dandová   0,39,,09

3.Bendová  0,39,,72

4.Suchá  0,39,,84

5.Sedlecká  0,40,,44

 

 

HOD OŠTĚPEM

1.třída

chlapci

1.Vrána  12,91

2.Mach  12,18

3.Rambous  10,90

4.Jiroušek  9,84

5.Valenta  9,80

 

 

dívky

1.Nejedlová  10,52

2.Topalová  10,19

3.Šůsová  7,69

4.Dědečková  7,25

5.Markovičová  7,10

2.třída

chlapci

1.Madzar  16,75

2.Galovič  14,93

3.Rýpar  13,89

4.Balík  13,45

5.Belžík  12,73

 

dívky

1.Mamulová  12,84

2.Fortelková  9,80

3.Kovalčuk  9,16

4.Wolfová  8,74

5.Fuksová  8,55

 

3.třída

chlapci

1.Belžík  22,50

2.Žalud  15,02

3.Hurský  14,92

4.Michek  13,53

5.Baleja  13,00

 

 

dívky

1.Červenková  15,41

2.Bendová  15,21

3.Smolková  11,81

4.Sedlecká  11,28

5.Suchá  10,59

SKOK DALEKÝ

1.třída

chlapci

1.Rambous  2,92

2.Kobes  2,87

3.Vichorev  2,75

4.Jiroušek  2,68

5.Vrána  2,60

 

dívky

1.Nejedlová  2,26

2.Mulačová  2,10

3.Markovičová  2,02

4.Vonková  1,95

5.Kolářová  1,92

 

2.třída

chlapci

1.Lukáš  3,05

2.Rýpar  3,04

3.Belžík  2,98

4.Pechač  2,94

5.Galovič  2,93

 

dívky

1.Kovalčuk  2,81

2.Kopceva  2,70

3.Honzáková  2,57

4.Fuksová  2,55

5.Bejčková  2,52

 

 

4.

3.třída

chlapci

1.Belžík  4,00

2.Pšenička  3,04

3.Chavikov  2,95

4.Malenovský  2,83

5.Michek  2,76

dívky

1.Červenková  3,23

2.Bendová  3,16

3.Suchá  2,95

4.Sedlecká  2,94

5.Dandová  2,68

 

Štafeta                                          

1.Belžík, Pšenička, Bendová, Červenková (3.A)   0,37,,38
2.Lukáš, Rada, Rýpar, Madzar  (2.B)  0,39,,63

3.Belžík, Pechač, Novotný, Galovič (2.A)  0,39,,69

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23. olympiády školní družiny ( a nebo 1. lehkoatletického čtyřboje na novém školním hřišti) se zúčastnilo celkem 98 dětí z 1. až 3.tříd. Všech čtyř disciplín se zúčastnilo 60 dětí a ty mohly soutěžit o titul nejúspěšnějšího  sportovce v jednotlivých kategoriích.

NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ SPORTOVCI A SPORTOVKYNĚ 23.OLYMPIÁDY

1.TŘÍDA – CHLAPCI (16-19 sportovců)

1.Dominik Lukáš (1.B) 17 bodů

 2.Václav Belžík (1.A) 13 bodů

 3.Richard Procházka (1.B) 10 bodů

3.Lukáš Novotný (1.A) 8 bodů

 

1.TŘÍDA – DÍVKY (19-25 sportovkyň)

1.Kateřina Bejčková (1.B) 8 bodů

1.Beata Lobodášová (1.B) 8 bodů

1.Tereza Břešťanová (1.B) 8 bodů

2.Nela Fuksová (1.A) 7 bodů

2.Kristina Kovalčuk (1.B) 7 bodů

3.Adéla Smitková (1.A) 6 bodů

2.TŘÍDA – CHLAPCI (8-15sportovců)

1.Karel Belžík (2.A) 20 bodů

2.Šimon Hurský (2.A) 14 bodů

3.Matěj Pšenička (2.A) 10 bodů

2.TŘÍDA – DÍVKY (6-15 sportovkyň)

1.Lucie Červenková (2.A) 19 bodů

2.Monika Suchá (2.B) 12 bodů

3.Amálka Sedlecká (2.B) 9 bodů

3.TŘÍDA – CHLAPCI (5 – 15 sportovců)

1.Jan Ryšavý (3.B) 17 bodů

2.Ben Sýkora (3.B) 11 bodů

3.Tomáš Kaplan (3.A)  6 bodů

 

3.TŘÍDA – DÍVKY (6-9 sportovkyň)

1.Klára Čadilová (3.B) 12 bodů

1.Tereza Krylová (3.B) 12 bodů

1.Anna Dědečková (3.A) 12 bodů

2.Valentina Lavriv (3.A) 9 bodů

3.Lenka Goldová (3.A) 8 bodů

NEJLEPŠÍ VÝSLEDKY V JEDNOTLIVÝCH DISCIPLÍNÁCH

BĚH 60 m

1.Karel Belžík (2.A) 0,09,,41

2.Jan Ryšavý (3.B) 0,10,,41

3.Lucie Červenková (2.A) 0,10,,50

4.Matěj Pšenička (2.A) 0,10,,87

4.Ben Sýkora (3.B) 0,10,,87

5.Klára Čadilová (3.B) 0,10,,93

 

BĚH 200 m

1.Karel Belžík (2.A) 0,35,,88

2.Lucie Červenková (2.A) 0,37,,40)

3.Richard Procházka (1.B) 0,38,,10

4.Dominik Lukáš (1.B) 0,38,,56

5.Jan Ryšavý (3.B) 0,39,,25

HOD GRANÁTEM

1.Karel Belžík (2.A) 17,94

2.Jakub Vrbata (3.A) 17,62

3.Max Michal (3.A) 16,20

4.Šimon Hurský (2.A) 16,07

5.Lenka Goldová (3.A) 15,78

SKOK DALEKÝ

1.Karel Belžík (2.A) 3,47

2.Dominik Lukáš (1.B) 3,17

3.Šimon Hurský (2.A) 3,02

4.Jan Ryšavý (3.B) 3,00

5.Lucie Červenková (2.A) 2,90

 

Děkujeme všem sportovcům a sportovkyním za skvělé výkony. které předvedli na našem novém školním hřišti!

 

 

 

 VÝSLEDKY

BĚH 60 m

1.třída

chlapci

1.Václav Belžík (1.A) 0,11,,00

2.Dominik Lukáš (1.B) 0,11,,03

3.Lukáš Novotný (1.A) 0,11,41

4.Rosťa Madzar (1.B) 0,11,,50

5.Richard Procházka (1.B) 0,11,,55

dívky

1.Adéla Smitková (1.A) 0,11,,25

2.Kateřina Bejčková (1.B) 0,11,,57

3.Beáta Lobodášová (1.B) 0,11,,63

4.Nela Fuksová (1.A) 0,11,,68

5.Kristina Kovalčuk (1.B) 0,11,,75

2.třída

chlapci

1.Karel Belžík (2.A) 0,09,,41

2.Matěj Pšenička (2.A) 0,10,,87

3.Šimon Hurský (2.A) 0,11,,12

4.Jiří Malenovský (2.B) 0,11,,47

5.Alexandr Chavikov (2.B) 0,11,,56

dívky

1.Lucie Červenková (2.A) 0,10,,50

2.Amálie Sedlecká (2.B) 0,11,,18

3.Simona Smolková (2.A) 0,11,,37

4.Monika Suchá (2.B) 0,11,40

5.Kristina Klejnová (2.B) 0,11,,41

3.třída

chlapci

1.Jan Ryšavý (3.B) 0,10,,41

2.Ben Sýkora (3.B) 0,10,,87

3.Tomáš Kaplan (3.A) 0,10,,96

4.Matyáš Kursten (3.A) 0,11,,19

5.Dominik Pražák (3.B) 0,11,,47

 

 

 

dívky

1.Klára Čadilová (3.B) 0,10,,93

2.Tereza Krylová (3.B) 0,10,,94

3.Martina Krulišová (3.A) 0,11,,38

4.Valentina Lavriv (3.A) 0,11,,60

5.Anna Dědečková (3.A) 0,11,,66

BĚH 200 m

1.třída

chlapci

1.Richard Procházka (1.B) 0,38,,10

2.Dominik Lukáš (1.B) 0,38,,56

3.Lukáš Novotný (1.A) 0,39,,69

4.Václav Belžík (1.A) 0,42,,28

5.Petr Galovič (1.A) 0,42,,35

 

dívky

1.Beáta Lobodášová (1.B) 0,41,,44

2.Kateřina Bejčková (1.B) 0,42,,66

3.Kristina Kovalčuk (1.B) 0,44,,12

4.Natálie Smitková (1.A) 0,45,,00

5Nela Honzáková (1.A) 0,45,,88

5.Anastázia Kopceva (1.B) 0,45,,88

 

 

2.třída

chlapci

1.Karel Belžík (2.A) 0,35,,88

2.Matěj Pšenička (2.A) 0,41,,10

3.Šimon Hurský (2.A) 0,41,,85

4.Jiří Malenovský (2.B) 0,44,,65

5.Jakub Žalud (2.B) 0,46,,32

 

 

dívky

1.Lucie Červenková (2.A) 0,37,,40

2.Bára Dandová (2.B) 0,41,,44

3.Monika Suchá (2.B) 0,42,,84

4.Amálka Sedlecká (2.B) 0,43,,84

5.Kateřina Kobesová  (2.B) 0,44,,53

3.třída

 

chlapci

1.Jan Ryšavý (3.B) 0,39,,25

2.Lukáš Fiala (3.B)  0,41,,82

3.František Váňa (3.B) 0,42,,06

4.Tomáš Kaplan (3.A) 0,42,,35

5.Martin Kmošek (3.B) 0,42,,77

 

dívky

1.Anna Dědečková  (3.A)  0,40,,28

2.Klára Čadilová  (3.B) 0,40,,72

3.Tereza Krylová (3.B) 0,42,,00

4.Valentina Lavriv (3.A)  0,47,,16

5.Lenka Goldová (3.A) 0,48,,59

HOD GRANÁTEM

1.třída

chlapci

1.Rosťa Madzar  (1.B) 15,64

2.Jakub Hackerschmied (1.B) 13,99

3.Dominik Lukáš (1.B) 11,22

4.Vítek Lámer (1.A) 11,00

5.Václav Belžík (1.A) 10,90

dívky

1.Tereza Strnadová (1.B) 11,57

2.Elena Stoklasová (1.B) 10,83

3.Tereza Břěšťanová (1.B) 9,85

4.Anna Záhorová (1.A) 8,87

5.Adéla Smitková (1.A) 8,72

2.třída

chlapci

1.Karel Belžík (2.A) 17,94

2.Šimon Hurský (2.A) 16,07

3.Vítek Vaněk (2.B) 15,76

4.Jakub Žalud (2.B) 13,82

5.Jiří Malenovský (2.B) 12,92

 

 

dívky

1.Bára Dandová (2.B) 13,50

2.Lucie Červenková (2.A) 13,32

3.Monika Suchá (2.B) 11,48

4.Amálka Sedlecká (2.B) 10,07

5.Lucie Hejtmánková (2.B) 8,59

3.třída

chlapci

1.Jakub Vrbata (3.A) 17,62

2.Max Michal (3.A) 16,20

3.Ben Sýkora (3.B) 15,65

4.Jan Ryšavý (3.B) 14,50

5.Tomáš Kaplan (3.A) 14,40

dívky

1.Lenka Goldová (3.A) 15,78

1.Valentyna Lavriv (3.A) 13,80

3.Sára Posvancová (3.A) 12,26

4.Anna Dědečková (3.A) 12,25

5.Klára Čadilová (3.B) 11,30

SKOK DALEKÝ

1.třída

chlapci

1.Dominik Lukáš (1.B) 3,17

2.Richard Procházka (1.B) 2,89

3.Václav Belžík (1.A) 2,86

4.Lukáš Novotný (1.A) 2,79

5.Matyáš Pechač (1.A) 2,72

 

dívky

1.Tereza Břešťanová (1.B) 2,64

2.Nicoli Gutu (1.A) 2,53

2.Nela Fuksová (1.A) 2,53

3.Kristina Kovalčuk (1.B) 2,48

4.Alžběta Hečková (1.A) 2,40

5.Hana Trnková (1.A) 2,39

 

2.třída

chlapci

1.Karel Belžík (2.A) 3,47

2.Šimon Hurský (2.A) 3,02

2.František Galík (2.A) 2,62

3.Matěj Pšenička (2.A) 2,54

4.Vít Vaněk (2.B) 2,36

5.Jakub Žalud (2.B) 2,32

 

dívky

1.Lucie Červenková (2.A) 2,90

2.Monika Suchá (2.B) 2,82

3.Kateřina Oubrechtová (2.A) 2,60

4.Amálka Sedlecká (2.B) 2,58

5.Kateřina Kobesová (2.B) 2,40

 

 

3.třída

chlapci

1.Jan Ryšavý (3.B) 3,00

2.Ben Sýkora (3.B) 2,76

3.Tadeáš Mikš (3.B) 2,71

4.Mirek Baleja (3.A) 2,48

5.Nikola Sýkora (3.A) 2,20

 

 

dívky

1.Tereza Krylová (3.B) 2,89

2.Anna Dědečková (3.A) 2,74

3.Lenka Goldová (3.A) 2,55

3.Klára Čadilová (3.B) 2,36

4.Valentina Lavriv (3.A) 2,16

5.Karolína Karásková (3.B) 1,77

 

 

 

 

 

.A