FAQ Page

/FAQ Page
FAQ Page 2017-09-02T15:29:30+00:00
Jak si objednat jídlo ve školní jídelně pomocí internetu 2017-09-02T15:29:32+00:00

blog_5Každý strávník, který se přihlásí ke stravování v naší škole, obdrží od vedoucí školní kuchyně přihlašovací údaje k přístupu do aplikace jídelna. Do té vstoupíte pomocí tlačítka jídelna uložených na našich stránkách v pravém horním rohu. Druhou možností je otevření stránky Jídelna z hlavního menu a následně využít tlačítko jídelní lístek on-line.

Na stránkách jídelny máte možnost si jídla volit a odhlašovat. Svoji volbu pak zaslat na mailovou sdresu. Pro pravidla odhlašování je nutné znát řád školní jídleny, který je umístěn na stránce jídelna.

Jak se přihlásit do žákovské knížky on-line 2015-11-30T22:19:35+00:00

Žákovská knížka on-line je součástí evidenčního programu školy. Vstupujete do něj pomocí tlačítka v pravém horním roku „Žákovská knížka“.

Přihlašovací údaje získáte od třídního učitele žáka. Po přihlášení máte přístup k průběžné klasifikaci dítěte, vidíte zde celý plán akcí třídy vašeho dítěte a osobní údaje, které budou zapsány na vysvědčení. Zároveň Vás zde můžou informovat učitelé o výchovných opatřeních a zapomínání papírové žákovské knížky.

Údaje na stránkách tříd 2017-09-02T15:29:32+00:00

blog_5Učitelé mohou na stránky tříd ukládat informace o proběhlých i budoucích akcích, o probíraném učivu, případně vkládat pedagogické texty na stránky tříd. Jedná se o jejich aktivitu, kterou jim žádný zákon nepřikazuje.  Úplné informace o konání akcí jsou přístupné v žákovské knížce.

Integer vitae nisl non augue ullamcorper blandit donec vitae nibh ipsums. 2012-11-27T14:43:43+00:00

Fusce nisi augue, malesuada in commodo quis, euismod quis orci integer vitae nisl non. 2017-09-02T15:29:32+00:00

blog_5Nunc euismod lobortis massa, id sollicitudin augue auctor vel. Integer ornare sollicitudin turpis vitae vestibulum. Curabitur faucibus ullamcorper lorem sed egestas. Pellentesque laoreet auctor eros, et consectetur eros auctor eget. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum tortor nisi, egestas eget molestie tincidunt, tempus sed justo. Vestibulum ultricies auctor varius. Fusce consequat tincidunt dui, ac adipiscing turpis adipiscing pulvinar. Aliquam erat volutpat. Vivamus eleifend rhoncus nulla in laoreet.

Aliquam commodo gravida magna eget tincidunt. Fusce nisi augue, malesuada in commodo quis, euismod quis orci. Integer vitae nisl non augue ullamcorper blandit. Donec vitae nibh ipsum, vitae semper orci. Nunc sed elit in nulla auctor imperdiet. Ut a nisl sit amet odio accumsan laoreet. Sed pharetra lectus in arcu pellentesque et iaculis justo pellentesque. Etiam laoreet sodales sapien, id congue magna malesuada ut. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.Vestibulum tortor nisi, egestas eget molestie tincidunt, tempus sed justo. Vestibulum ultricies auctor varius. Fusce consequat tincidunt dui, ac adipiscing turpis adipiscing pulvinar. Aliquam erat volutpat. Vivamus eleifend rhoncus nulla in laoreet.

Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra pers. 2012-11-27T14:42:55+00:00

Vestibulum egestas pharetra felis. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Suspendisse dignissim bibendum lectus, quis ornare tortor elementum quis. Aenean semper vehicula elementum. Nulla massa est, faucibus non semper quis, laoreet et sapien. Suspendisse massa odio, aliquet nec commodo et, venenatis ut velit. Pellentesque mauris lorem, dictum vitae feugiat quis, placerat vitae eros. Vestibulum quis purus vel urna convallis faucibus. Etiam vel mauris nisi, non vehicula est. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Aliquam leo lorem, tincidunt sed molestie id, egestas feugiat quam. Aliquam sed ipsum non nulla tempus mollis elementum ac dolor. Curabitur ac metus et enim pellentesque pellentesque. Nunc ultrices, felis elementum iaculis semper, libero turpis semper erat, in dapibus nisi urna vel mi. Nulla sed nibh libero. Maecenas a libero mauris, sed malesuada dui.