Všechna pracovní místa máme obsazena.


Přijmeme na částečný úvazek  asistenta pedagoga. Práce v dopoledních hodinách. Nabízíme příjemné pracovní prostředí a solidní jednání. Požadujeme kvalifikaci pro výkon povolání, bezúhonnost, odpovědnost a aktivní přístup. Nástup k 1.9.2020.

 

Své žádosti s CV zasílejte na skola@zsnalise.cz. Bližší informace na  tel.: 241480693.


Hledáme na zástup za dlouhodobě nemocnou paní učitelku učitele/ učitelku s kvalifikací pro první stupeň. Nástup možný ihned. Požadujeme odbornost, zodpovědnost, nápaditost a pracovní elán. Nabízíme solidní jednání, podporu pracovních aktivit, příjemné pracovní klima, vstřícný a pracovitý kolektiv. Bližší informace na telefonu 241480693. Své CV zasílejte na skola@zsnalise.cz. Přijďte posílit náš tým.  


 

Hledáme pracovníka do školní kuchyně na pozici pomocná síla.  Nástup možný ihned. Průkaz pracovníka pro stravovací provozy podmínkou. Informace na telefonu 241485655.


 


 

Přijmeme zaměstnance na pozici správce hřiště, pomocného školníka na poloviční úvazek. Pracovní doba pružná, 20 hodin týdně. Pracovní náplní jsou zahradnické a údržbářské práce, práce s pronájmy sportovišť. Požadujeme odpovědnost a aktivní přístup. Místo je zřízeno pouze pro pracovníky hlášené na úřadu práce. 

Bližší informace telefonicky 241480693 nebo při osobní schůzce.