Úspěchy školy

//Úspěchy školy
Úspěchy školy 2017-09-02T15:29:27+00:00

Úspěchy školy

Naše žákyně dosáhly mimořádných úspěchů v testování SCIO 2015/2016.  Helena Císařová a Klára Netušilová, z 9. třídy, byly oceněny diplomem za nejlepší výsledky v Praze v testování z českého jazyka.

SCIOw

Vítězíme ve fotografických soutěžích.

Opět jsme obsadili 1. místo v České republice ve dvou celostátních soutěžích. Časopis FotoVideo vypisuje soutěž „Fotografická škola roku“ a Fotoinstitut ve spolupráci s firmou Olympus Czech Group vyhlašuje každoročně soutěž „Fotoakademie“  pro žáky a studenty základních a středních škol celé republiky.  Je příjemné, pokud naši žáci přebírají ocenění a samozřejmě pokud je oceněna naše škola jako celek.

wDiplom2015         wdiplomFotoVideo

Testování žáků 9. tříd firmou SCIO rok 2014/2015

I letošní testování žáků devátých ročníků dopadlo velmi dobře. Poprvé byly 2 žákyně oceněny za své výsledky v testování z českého jazyka diplomem za dosažení nejlepších výsledků v Praze.