0.A 2017-01-11T17:38:55+00:00

Opět zdravím po delší době rodiče žáčků z přípravné třídy. Máme za sebou úspěšný konec již druhého měsíce školy a děti si vedou zatím skutečně skvěle. Užíváme si podzimní přírodu venku i ve třídě a pilujeme i básničky a písničky pro případná vystoupení. Děti dostaly do notýsků již druhé hodnocení a mají za úkol ho přinést od rodičů podepsané. Nově máme krásná a veselá razítka.

Máme potvrzené představení v divadle Kampa, a to 14.12.2016. Představení bude s vánoční tematikou: O Kapříku Karlovi a uhradím jej z třídního fondu. Podrobné informace ještě upřesním na třídních schůzkách.

Připomínám, že dne 18.11.2016, hned po státním svátku dne 17.11.2016 je ředitelské volno, děti zůstávají doma.

Prosila bych rodiče, kteří neuhradili fond SRPŠ, aby jej v co nejkratším termínu uhradili. A to částkou 550,-Kč, paní hospodářce školy.

Zdravím všechny rodiče i žáčky po měsíci práce ve škole. Je příjemné, že zatím skóre onemocnění se nám drží při dolní hranici. Doufám, že všichni rodiče obdrželi ode mne mailové zprávy a komunikace mezi námi hezky funguje i bez denního přímého kontaktu. Naši malí školáčci se bez problémů naučily chodit ráno samostatně do třídy.

Ještě připomínám, že máme konec prvního měsíce ve škole, tedy potřebujeme již všechny pomůcky ze seznamu. Na začátku týdne děti dostanou již v notýsku „hodnocení“, na která se těší. Kdo ještě nemá notýsek, nebo přinesl pouze jeden, má ještě  možnost jej přinést na začátku týdne.

Děti se nových úkolů chopily všechny moc svědomitě a jsou z nich pilní žáčkové.

Přeji vám i dětem úspěšný start ve škole i v učení, které je i v nultém ročníku náročné. proto malí studenti i rodiče, buďte trpěliví a neztrácejte dobrou náladu. Vždyť víme, že s úsměvem jde všechno lépe.