Vítejte na stránkách 4. A třídy

Ve školním roce 2018 / 2019  Vás budou  provázet paní učitelka Dana Sofie Fabíková  a paní asistentka Iva Pacáková.

Aktuálně:

Zprávy z Mnichova Hradiště, středa:

Milí rodiče, zdravíme Vás z Mnichova Hradiště,

doufáme, že se máte stejně dobře jako my.

Dnes jsme trochu znavení, proto jsme vynechali rozcvičku a trochu jsme si přispali. Na ranní lekci plavání jsme postavili plavidlo pro Terezku. Kapitán a vrchní konstruktér Víťa L. nazval plavidlo „kapitánskou nudlí“. Potom se konala okružní plavba kolem bazénu. Byli jsme nadšení. Pak jsme trénovali styly: prsa, znak, kraul. Na závěr jsme podplavávali obruče a lovili hračky.

Po plavání jsme prezentovali referáty o včelách.

Po obědě jsme začali plavání netradiční aktivitou: dřepli jsme si do řady na okraj bazénu, zády jsme byli otočeni k bazénu, spojili jsme se v řetěz a pevně se drželi. Potom trenér do jednoho z nás strčil a my jsme padali do vody jeden po druhém. Na závěr jsme měli za úkol přeplavat pod vodou celý bazén, většina to zvládla výborně. Zahráli jsme rybičky, rybičky.  Trenéři nás vedou výborně. Všechny nás chválí.

Teď kreslíme a večer nás čeká disko!!!

Loučíme se, se zprávou pomáhaly Bětka a  Anička

Zprávy z Mnichova Hradiště, úterý:

Zdravíme do Prahy,

dnes nám vysvitlo sluníčko, takže jsme dopoledne vyrazili ven, pak jsme zaplavali, děti dostaly od trenérů pochvalu za výbornou spolupráci i za super výsledky. Po obědě jdeme sportovat ven, pak budeme zase plavat a po večeři nás čeká táborák, opékání buřtů a možná i zpěv.

Mějte se krásně, pozdravy posílá celá 4. A

Pondělní zprávy z Mnichova Hradiště:

Dnes nám tady mírně prší, takže se zdržujeme na chatě.

Plavání děti baví, trenéři jsou výborní, voda je příjemná, s jídlem a ubytováním jsme spokojeni.

Posíláme pozdravy do Prahy.

Milí rodiče,

hlásíme se z Mnichova Hradiště,

přijeli jsme v pořádku, už jdeme podruhé plavat, je to tady boží, vaří tu výborně, vedle budovy je velké hřiště na sport. Doufáme, že se máte dobře!!!!

Pozdravuje celá 4. A z Mnichova Hradiště

Snad se Vám nestýská. Máme Vás rádi.

___________________________________________________

3. třída: