Akce tridy:

24.6. PARK GUTOVKA – sraz pred školou v 7:30hod. Vracíme se na oběd.

S sebou: litacka, svačinu a pití, sportovní oblečení dle počasí, dvoje boty (žabky do batůžku, 120,- kapesné z třídního fondu + kapesné od rodičů.

————————————————————————————————————————————-

Aktuálně:

V pátek 31.5. slavíme DEN DĚTÍ !!! Učíme se 1. vyučovací hodinu, končíme v 11.45 hodin. 😀

ZÁCHRANÁŘSKÝ DEN 7.5.2019
Dne 7.5. se bude konat ve škole Záchranářský den – projektový den ve spolupráci se složkami Integrovaného záchranného systému (IZS). Výuka podle rozvrhu bude probíhat 1. vyučovací hodinu. Akce začíná v 9.00 a bude ukončena v 11.45 hod.
Akce bude probíhat ve venkovních prostorách, proto je nutné vhodné sportovní oblečení a obuv. Svačinu a pití si žáci vezmou s sebou na akci, vstup do budovy v průběhu akce nebude možný. Žáci budou využívat zázemí s toaletami v zahradním domku na hřišti.
Žádáme rodiče, aby v tento den omezili ranní dopravu dětí do školy vlastním autem z důvodu nájezdu vozidel IZS do areálu školy.

_______________________________________________________________________________
Aktuálně z Mnichova Hradiště

1. den – Zdravíme z chaty Borovice, jsme ubytovaní, již po druhé jsme plavali, jsme nadšení a je to lepší než minulý rok. Právě svačíme a chystáme ven.

Zdravíme a máváme ze 4.B 🙂

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————————
2. Den

Jsme po snídani, dělali jsme projekt o včele medonosné a teď už jsme pripraveni na plavání.

Papá zdravime 😊👍

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————
3. Den

Milí rodiče,

Již třetí den plaveme a ucime se plavecký styl kraul, moc nám to ještě nejde a tak stale pilujeme a pilujeme. Už neprší a svítí sluníčko, ale zima je taková lezavá. Teď zdrave svacime, dáváme si jablicko. Večer budeme pálit čarodějnice.

Tak se moc tesime. Užíváme si každou chvilicku.

Papá Vaše děti ze 4.B👹👋👌
——————————————————————————————————————————————————————————————————————————————
4. den

Milí rodiče,

je nám tady dobře, výborně tu vaří, byli jsme venku, zdokonalujeme se v kraulu a ve znaku. Strašně se nám tady líbí, treneri jsou na nás hodni.
Včerejší pálení čarodějnic a opékání burtu se nám líbilo.
Dnes nás čeká diskotéka a za chvilku jdeme na večeři.

Už se na vás těšíme!😀🙂🤪

Máme vás rádi a mějte se hezky. Zdraví vaše děti ze 4.B

Aktuálně:

24. 4. 2019

– společná třídní schůzka, info o plaveckém kurzu, začátek v 17. 30 hodin

___________________________________________________________________________________________________________________________
Plavecký kurz
! ! ! Dotace na dopravu byla schválena, tato částka bude zahrnuta do závěrečného vyúčtování. ! ! !
– prosím o doplatek ve výši 2 350,- na účet školy 68471319/0800 do 15. 3. 2019
před odjezdem je nutné přinést následující vyplněné či okopírované formuláře
zdravotní způsobilost od lékaře (potvrzené razítkem), formulář ke stažení na stránce třídy 4.B
kopii očkovacího průkazu a kartičky pojištěnce (např. VZP)
– seznam léků ! ! !
– prosím vše vložit do průhledné eurofólie a podepsat štítkem se jménem
– Dále ještě tento týden dostanou děti další tiskopis s názvem Smluvní podmínky, podepsanou návratku pošlete zpět.
Obědy pro děti, které odjíždějí na plavecký kurz byly odhlášeny na dny od 29. 4. do 3. 5. 2019.
– Před odjezdem u autobusu budeme vybírat nezalepenou obálku, do které vložíte pouze informace pro učitele, prohlášení o bezinfekčnosti a léky řádně podepsané a s návodem jak je užívat.

Děkuji za spolupráci. AB

KONZULTAČNÍ HODINY

Konzultační hodiny se budou konat ve středu 14.11.2018 v učebně 4.B od 17:30 do 19:00 hodin.

Děkuji za pochopení.

Prosím rodiče, kteří mají zájem se mnou mluvit, nechť se mi přihlásí na konkrétní hodinu do školního emailu, konzultace probíhají individuálně.

Mgr. Anna Burdová

KONZULTACE: