Srdečně zde vítáme naše PÁŤÁKY

Kontakt: novakova@zsnalise.cz

Asistent pedagoga: Roman Proch

Třídní schůzky 22.9.

17.30 hod. – členská schůze v jídelně školy, jmenování přípravného výboru pro volby do školní rady

18.00 hod. – TS ve třídách

• Dle manuálu MŠMT je pro účast na třídních schůzkách nutné při vstupu do budovy doložit potvrzení o bezinfekčnosti.
  • Za platné potvrzení je považováno potvrzení o dokončeném očkování, nebo doklad od lékaře o prodělání této nemoci (180 dní od prvního pozitivního testu na Covid-19), nebo negativní výsledek testu provedeného v odběrovém místě (PCR – starý max. 7 dnů, antigenní test – starý max. 72 hodin).
  • Bez jednoho z výše uvedených potvrzení nelze umožnit vstup do budovy školy. Po celou dobu pobytu v budově školy je nutné mít nasazený respirátor.

První den páté třídy 😉

Ať nám úsměv kvete na tvářích po celý školní rok! 😉

Úkoly pro marody

20. a 21.9.