8.6.

Z 8. lekce doplňujte jen, to co je dětem jasné, není nutné mít cvičení hotová. Pokud chcete výsledky zkontrolovat, pošlete mi ofocené na e-mail, ale je to dobrovolné. Důležité je, aby si děti vypsaly slovní zásobu. V září si v rámci opakovaní poslední dvě lekce projdeme společně.

2.6.

Chtěla bych všem, kdo při domácím vzdělávání spolupracovali, poděkovat. Myslím, že to ocení hlavně děti v příštím školním roce, popř. kdekoliv budou angličtinu potřebovat. Do konce šk. roku prosím doplňte 8. lekce, hlavně pak slovní zásobu.  Kdyby bylo cokoli potřeba, pošlete mi e-mail a vše společně dořešíme. Do konce šk. roku budeme pracovat již s učebnicí a pracovním sešitem, stejně jako děti, které jsou ve škole. PRACOVNÍ SEŠITY NEVYHAZUJTE – v rámci opakování v září budeme dvě poslední lekce společně procházet.

Přeji všem klidný červen.
JT

26.5.

Prosím rodiče, aby s dětmi dodělali, co komu chybí a opakovali slovíčka 🙂 Kdo bude mít čas, ať si opakuje a rozšiřuje slovní zásobu na

22.5.