Třídní učitelka: Mgr. Hana Výborná

HURÁ DO ŠKOLKY! :: Základní škola a Mateřská škola Těrlicko

Test osobnosti: Představte si les a poznejte lépe sama sebe! | Ženy.cz

.

Cena za PS – 687,-Kč. Platbu provádějte prosím na účet školy, nezapomeňte uvést jméno dítěte a třídu.

Připomínáme doplatek za plavání 2.500 do 15.9. 2021.

Ve středu 22. 9. 2021 se konají třídní schůzky. Začátek v 17:30 ve školní jídelně (členská schůze SRPu), následně v 18:00 se sejdeme ve třídě 3.B. Bližší informace (program a podmínky účasti) najdete na nástěnce v Bakalářích a v Aktualitách na webu školy.

• Dle manuálu MŠMT je pro účast na třídních schůzkách nutné při vstupu do budovy doložit potvrzení o bezinfekčnosti.
  • Za platné potvrzení je považováno potvrzení o dokončeném očkování, nebo doklad od lékaře o prodělání této nemoci (180 dní od prvního pozitivního testu na Covid-19), nebo negativní výsledek testu provedeného v odběrovém místě (PCR – starý max. 7 dnů, antigenní test – starý max. 72 hodin).
  • Bez jednoho z výše uvedených potvrzení nelze umožnit vstup do budovy školy. Po celou dobu pobytu v budově školy je nutné mít nasazený respirátor.

SEZNAM POMŮCEK PRO 3. TŘÍDU

Plán Třídního učitele 2. B