Termínované úkoly 4.A

////Termínované úkoly 4.A
Termínované úkoly 4.A 2018-06-17T15:49:07+00:00

Termínované úkoly 4. A
V této sekci jsou uvedeny pouze dlouhodobé úkoly. Krátkodobé – DDP (drobná domácí příprava) a DDT (drobný domácí trénink) si děti zapisují do diáře či označí v PS!
Termínované úkoly jsou hodnoceny, neodevzdaný TÚ = 5.

Český jazyk:

Čtení/Sloh:

Matematika:

Geometrie:

ČjSPřírodověda:

sebehodnocení žáka

ČjS – Dějepis:

ČjS – Zeměpis:

Projekt „CK – Cestujeme po ČR“; práce ve dvojici – úkolem je vytvořit katalog nebo informační bulletin o vybraném kraji, měl by obsahovat následující informace: rozloha, počet obyvatel, krajské město, povrch, vodstvo, průmysl, nerostné bohatství, zemědělství, regionální výrobky, přírodní a kulturní zajímavosti; dále vymyslet 1 – 2 výlety včetně ubytování a dopravy, zkusit vykalkulovat cenu. Formát A 4 (velký sešit), kombinovat psaní rukou a na počítači + obrázky, lze stahovat informace (stručné, upravit je). Prezentace a odevzdání práce – čtvrtek  21. 6. 2018.

Výtvarná výchova:

Svět práce: