Aktuálně probírané učivo  6. A:

ekosystém   LES

Úkoly na dobu distančního vzdělávání    19. – 23. 4. 2021

Online hodina v pondělí 19. 4. v 11.00

Na hodinu si přichystejte psací pomůcky, následující PL, případně papír na zápis poznámek, pokud nemáte na hodinu vytištěný příslušný PL, UČEBNICI:

1) PL 22 Obojživelníci

Od pondělí 19. 4. začínáme další kolo zkoušení. Téma – PL 17 Měkkýši, PL 18 Pavoukovci a PL 19 Stonožky a mnohonožky. Způsob zkoušení zůstává stále stejný.

Po ukončení online hodiny krátké ústní zkoušení. Téma a rozpis zkoušených najdete ZDE

Online hodina ve čtvrtek 22. 4. v 9.00

Na hodinu si přichystejte psací pomůcky, následující PLpřípadně papír na zápis poznámek, pokud nemáte na hodinu vytištěný příslušný PL, UČEBNICI:

2) PL 23 Plazi

PL  NEPOSÍLÁTE KE KONTROLE, pečlivě si je zakládejte do portfolia. Stále někteří z vás mají uložena portfolia na vrátnici školy.

Pracovní listy ke stažení:

PL 1 – Ekosystémy, společenstvo

1) PL 21 Ostatní druhy hmyzu

Online hodina ve čtvrtek 15. 4. v 9.00

1) PL 22 Obojživelníci

Následujíc týden, od pondělí 19. 4., začínáme další kolo zkoušení. Téma – PL 17 Měkkýši, PL 18 Pavoukovci a PL 19 Stonožky a mnohonožky. Způsob zkoušení zůstává stále stejný.

Úkoly na dobu distančního vzdělávání 29. – 31. 3. 2021      a     6. – 9. 4. 2021

Online hodina v pondělí 29. 3. v 11.00

1) PL 20 Mravenci

Online hodina ve čtvrtek 1. 4. v 9.00 a v pondělí 5. 4. v 11.00

VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY

Online hodina ve čtvrtek 8. 4. v 9.00

1) PL 21 Ostatní druhy hmyzu

Termíny testů a kontroly portfolií:

TEST 3. 12. PL 10 Mechy

TEST14. 12.   PL 9 Lišejníky + atlas lišejníků. Naučte se poznávat lišejníky a druhy stélek lišejníků

Kontrola portfolií 17. 12. , seřaďte si PL podle čísel, POZOR – chybí vám PL č. 5. Nezapomeňte si vypracovat referát a zajímavost.

Kontrola zadané práce v době distanční výuky

Kontrola vaší práce. PL budu hodnotit ZNÁMKOU, budu sledovat úplnost a správnost vyplnění PL. To znamená, zda jste si při online hodinách kontrolovali správnost vašich odpovědí, případně doplňovali chybějící informace.

Neodevzdaný PL ve stanoveném termínu je hodnocen nedostatečně ( 5 ). Případné komplikace s odesíláním úkolů je nutné domluvit individuálně.

Obsah a hodnocení žákovského portfolia:

Žákovské portfolio