Přírodopis

Distanční výuka v termínu 9. – 13. 11.

Pokračujeme v našem setkávání přes Teams.

Pro tento týden vám NEPŘIDÁVÁM nové pracovní listy. Úkolem online hodin bude společná kontrola již zadaných pracovních listů.

Online hodina ve středu 11. 11. ve 12.50

Pokračujeme v kontrole PL 1 Kostra (Opěrná a pohybová soustava obratlovců).  PL 1 ZATÍM NEPOSÍLÁTE KE KONTROLE.

Co mít připraveného na středeční online hodinu?

1) PL 1 Kostra

Kontrola zadané práce

Informace k hodnocení vaší práce.

PL budu hodnotit ZNÁMKOU, budu sledovat úplnost a správnost vyplnění PL. To znamená, zda jste si při online hodinách kontrolovali správnost vašich odpovědí, případně doplňovali chybějící informace.

Neodevzdaný PL ve stanoveném termínu je hodnocen nedostatečně ( 5 ). Případné komplikace s odesíláním úkolů je nutné domluvit individuálně.

TENTO TÝDEN NEPOSÍLÁTE ŽÁDNÉ PRACOVNÍ LISTY KE KONTROLE.

Online hodina v pátek  13. 11. v 8.00

Tento termín je určen ke zkoušení učiva z projektu č. 1 – Třídy obratlovců a Tělní pokryv ( PL 1 a 2)

Rozpis skupin na zkoušení najdete ZDE

Další zkoušení bude pokračovat 20. 11. od 8. 00Rozpis skupin na zkoušení najdete ZDE

Zadané úkoly v termínu 2. – 6. 11.

Online hodina ve středu 4. 11. ve 12.50

Dokončení kontroly projektu č. 1 – PL 2 Tělní pokryv obratlovců.

PL 1 Třídy obratlovců a PL 2 Tělní pokryv obratlovců jsou zasílány ke kontrole na moji emailovou adresu dzisova@zsnalise.cz. PL poslat nejdříve až po naší společné kontrole, což znamená ve středu (4. 11.), nejpozději v průběhu čtvrtka (5. 11.)

Online hodina v pátek  6. 11. v 8.00

Začínáme s kontrolou PL 1  Kostra z projektu č. 2 Opěrná a pohybová soustava obratlovců.

Pracovní listy ke stažení – současný projekt č. 2:

Zadávací protokol opěrná a pohybová soustava obratlovců

PL 1 kostra

PL 2 svaly

Termíny testů a kontroly portfolií:

Opakovací test – List, pátek 25. 9.

Opakovací test – Květ, plod, pátek 2. 10.

Minulý projekt:

Projekt č. 1 – zadávací protokol

PL 1 Třídy obratlovců

PL 2 Tělní pokryv

PL 3 Pozorování šupin a peřítento pracovní list je praktickou částí projektu. Pokud jste nevypracovali ve škole při suplování, nic se neděje, vrátíme se k úkolům po návratu do školy.

Obsah a hodnocení žákovského portfolia:

Žákovské portfolio 8. ročník