Soutěž – Zatočme s nudou během karantény

Vyhlašuji třídní soutěž, abychom si trochu zpestřili čas, který musíme trávit doma v karanténě. 🙂 

Pravidla jsou jednoduchá, budu sem postupně zadávat různé úkoly a kdo se bude chtít zapojit, úkol vypracuje a své zpracování mi zašle na mail (dubska@zsnalise.cz)

 

Všechny úkoly jsou dobrovolné a je jen na vás, zda se zapojíte. Vyhrává ten, kdo splní nejvíce zadaných úkolů v kvalitě, která mi bude připadat uspokojivá (prostě nechci nic vyloženě odfláknutého, nejde jen o kvantitu, ale i kvalitu 😉).

Speciální ceny si potom odnesou ta vypracování, která mě vysloveně nadchnou, byť by se jednalo o jediný odevzdaný úkol od daného soutěžícího. Už z toho je tedy patrné, že se můžete zapojit do libovolného počtu úkolů, prostě pokud se vám některý zalíbí, tak směle do něj! 

❤ Cílem je si ten čas trochu zpříjemnit. Těším se na vaše výtvory!  ❤
Pro zbloudilé duše – cizince

Pokud jste sem zabloudili a chcete se do soutěže taky zapojit, můžete, pošlete mi na mail svá vypracování a já pak vyhlásím vítěze mezi ostatními žáky, které učím 😉
Úkol č. 1

Kreativní člověk dokáže udělat hezké dílo i ze zcela obyčejných věcí. Vytvořte mi tedy umělecké dílo za použití POUZE těchto věcí – roličky od toaletního papíru, provázku, kolíčku, vaty a alobalu.

Při tvorbě nemusí být využity všechny uvedené věci, zpracování je jen na vás.  (Můžete použít i lepidlo, protože to na výsledném produktu není vidět)

K hotovému výtvoru přiložte papír, kde bude vaše jméno a datum vypracování, celé to vyfoťte a pošlete na můj mail.