Zkouska

Počasí Praha 4 - Slunečno.cz

SEO

TOPlist

Fugiat dapibus, tellus ac cursus commodo, mauris sit condim eser ntumsi nibh, uum a justo vitaes amet risus amets un. Posi sectetut amet fermntum orem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia nons.

Od 1. třídy vyučujeme ve škole anglický jazyk. Od 7. ročníku učíme druhý cizí jazyk, němčinu. Oba jazyky vyučujeme v souladu s evropským jazykovým portfoliem. V angličtině naši žáci dosahují úrovně A2 a v němčině A1. Pokud projeví zájem, mohou ve škole skládat mezinárodní jazykové zkoušky.

Splňujeme podmínky projektu škol podporujících zdraví, vycházejícho z evropského programu Zdraví 21. V naší škole budujeme klima školy, ve kterém se žáci cítí bezpečně a spokojeně. Při výuce využíváme vhodných forem a metod učení. Výsledkem je u žáků zvládání vyšších nároků na vzdělávání, než v ostatních školách a dosahování školních úspěchů. Česká školní inspekce to opakovaně potvrzuje ve svých zprávách.

Stavební úpravy, které jsme v minulosti ve škole nechali provést, nám umožňují integrovat žáky se zdravotním omezením. Všichni vyučující prošli školeními, které je seznámili s odlišným způsobem výuky dětí s různými vzdělávacími problémy. Ve škole pracuje speciální pedagog, který úzce spolupracuje s rodiči dětí a pomáhá s nápravami vad. Na školu docházejí supervizoři z různých pedagogických center, kteří radí učitelům a zároveň posuzují kvalitu a průběh integrace. Škola dlouhodobě zaměstnává asistenty pedagoga.

Seznam účtů:

Účet školy

číslo 68471319/0800

(pro platby: školní družina, kroužky CVČ, ozdravené pobyty,
školy v přírodě, pracovní sešity)

účet školní jídelny

číslo 35-68471319/0800

platba obědů

účet SRP

číslo 67208359/0800

příspěvky SRP

Do poznámky vždy napište jméno dítěte