Třída 5. A

Třídní učitelka: Mgr. Marcela Buchtová

kontakt: buchtova@zsnalise.cz

12. dubna se žáci prvního stupně vrací do škol. Bude probíhat tzv. rotační výuka. 1 týden se budou žáci vzdělávat prezenčně ve škole, 2. týden budou mít  distanční výuku. Veškeré informace k výuce i testování naleznete na webových stránkách školy v záložce Aktuality. Sledujte, prosím, informace na webu školy a v Bakalářích (Komens).

Testování na COVID

Od 10.5.2021 budou zdravotníci společnosti PRONATAL s.r.o.provádět odběry i na naší škole. Vyšetření bude prováděno odběrem z horního patra dutiny ústní. Pro zájemce o tento způsob testování  je nutný informovaný souhlas a souhlas GDPR. Ke stažení zde: Neinvazivní souhlas škola Praha 4

Pokud nebudete mít o nabízenou službu zájem, samotestování bude probíhat jako doposud.

Do pátku 7. 5. 2021 (nejlépe do 12:00), prosím, sdělte, zda máte či nemáte o testování z dutiny ústní zájem. Stačí napsat do e-mailu: mám – nemám zájem.

Vaše třídní Marcela Buchtová

5. A má v týdnu od 10. 5. prezenční výuku dle  prezenčního rozvrhu.V 7:50 sraz před školou na stanovišti třídy – viz plánek webové stránky školy v záložce Aktuality.

K distanční výuce bychom se měli opět vrátit v pondělí 17. 5. 2021

Od pondělí 26. 4. 2021 jsou k testování používány testy Singclean. Instruktážní video:

ROZVRH ON-LINE VÝUKY  (ve formátu pdf.). On-line synchronní výuka bude probíhat přes program TEAMs. Konkrétní časy hodin – viz viz kalendář Teams.

I v květnu nezapomeňte odhlašovat obědy (zejména v týdnu s distanční výukou). Žáci si mohou v době distančního vzdělávání docházet pouze pro obědy do odnosných nádob (výdej obědů: 13:00 – 13:30).  V PŘÍPADĚ, ŽE SI ŽÁCI NECHTĚJÍ ODEBÍRAT JÍDLA DO ODNOSNÝCH NÁDOB, JE NUTNÉ OBĚDY ODHLÁSIT. Odhlášení je možné přes internet,  nebo mailem či telefonicky přes vedoucí školní jídelny.

Sledujte aktuality ve složce Termínované úkoly (aktualizace 2. 5. 2021)

Termínované  úkoly/distanční výuka

Probraná témata při distanční výuce (4. ročník 2019/2020)

Témata přesunutá do 5. ročníku (2020/2021)