VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH 3.B 😉

Třídní učitelka: Mgr. Anna Burdová (burdova@zsnalise.cz)

Asistent pedagoga: Mgr. Kateřina Zelinková

Probraná témata ve 2. ročníku – 2019/2020

Aktuálně:

Testování na COVID

Od 10.5.2021 budou zdravotníci společnosti PRONATAL s.r.o.provádět odběry i na naší škole. Vyšetření bude prováděno odběrem z horního patra dutiny ústní. Pro zájemce o tento způsob testování  je nutný informovaný souhlas a souhlas GDPR. Ke stažení zde: Neinvazivní souhlas škola Praha 4

Pokud nebudete mít o nabízenou službu zájem, samotestování bude probíhat jako doposud.

• Referát do Prvouky – referát_zadáníDelfín – vzorový referát
  • Změna v rozvrhu: pondělí – čtvrtek – do 12,30 hodin (5 VH), pátek – do 11,45 hodin (4 VH)
  • Prosím všechny rodiče, aby dětem napsali lísteček do družiny, v kolik hodin bude odcházet, případně jestli půjde sám. Lísteček s časy odchodů na celý týden předají paní vychovatelce.
  • http://web.zsnalise.cz/2021/04/11/testovani-ve-skole/ – prosím přečíst
  • Děti budou mívat AJ jen v týdnu prezenční výuky. AJ online nebude.  Věnujte pozornost změnám v rozvrhu.
  •  Děti, které se testují pod dohledem rodičů, si vyzvednou test ve třídě a s ním pak odcházejí do vestibulu.
  • Názorné video, jak se bude testovat: Antigen-Selbsttests für Schülerinnen und Schüler – Anleitungsvideo LEPU-Medical-Selbsttest – YouTube
  • Povolená ochrana úst: respirátory, nano roušky, chirurgické roušky.
  • Shrnutí TS – k nahlédnutí
  • ŠD ve 3. B povede Andrea Stránská a v době její nepřítomnosti Alberta Fabíková. Ranní ŠD není, končí se v 17. 00 hodin.
  • Kdo nebude docházet do školy z důvodu testování, ten se bude učit sám doma (není online výuka), dále předloží omluvenku, na základě které bude taková absence omluvena.
  • Kdo je v 90 – ti denní ochranné lhůtě, ten musí dodat potvrzení od lékaře s datem pozitivního PCR testu.
  • Dále zůstávají v platnosti všechna předchozí hygienická opatření.
  • Testovat se bude v pondělí a ve středu.

___________________________________________________________________________________

Online výuka TEAMS

Připojení přes záložku Kalendář v aplikaci Teams! 😉

NÁVOD NA PŘIPOJENÍ K APLIKACI TEAMS

ROZVRH HODIN V TÝDNU 26. – 30.4. 2021

skupina A – Adélka, Kája, Robin, Hynek, Vítek, Kristýnka, Ondra Š., Matouš, Honza

skupina B – Nela, Josefínka, Stela, Kryštof, Max, Sofinka, Ondra P., Matyáš, Filip

pondělí 26.4. – 8,00 – 8,45 hod. – všichni (M)

pondělí 26.4. – 8,55 – 9,40 hod. – skupina B

pondělí 26.4. – 9,55 – 10,40 hod. – skupina A

úterý 27.4. – 8,00 – 8,45 hod. – všichni (ČJ)

úterý 27.4. – 8,55 – 9,40 hod. – skupina B

úterý 27.4. – 9,55 – 10,40 hod. – skupina A

středa 28.4. – 8,00 – 8,45 hod. – skupina B (ČJS)

středa 28.4. – 8,55 – 9,40 hod. – Angličtina – skupina A (Mgr. Čermáková)

středa 28.4. – 9,55 – 10,40 hod. – skupina A (ČJS)

čtvrtek 29.4. – 8,00 – 8,45 hod. – všichni – (ČJ)

čtvrtek 29.4. – 8,55 – 9,40 hod. – skupina B

čtvrtek 29.4. – 9,55 – 10,40 hod. – skupina A

pátek 30.4. – 8,00 – 8,45 hod. – skupina B (M)

pátek 30.4. – 8,55 – 9,40 hod. – Angličtina – skupina B (Mgr. Čermáková)

pátek 30.4. – 9,55 – 10,40 hod. – skupina A (M)

Úkoly k distanční výuce:

pondělí 26.4.2021

M VY_32_INOVACE_15_Písemné_sčítání_a_odčítání_do_1000_s_přechodem – příklady přepisujte na papír a papír vložte do školního sešitu

úterý 27.4.2021

ČJRozcvicky_s_pady – vytisknout a připravit na čtvrtek 29.4.2021 (Kdo nemá možnost tisku, nechám na vrátnici)

středa 28.4.2021

ČJSskupina A asynchronně – uč. str. 58 – 59 (do školního sešitu nadpis ROVNOVÁHA V PŘÍRODĚ – vypsat zvířátka, která žijí na louce a na poli), pod každým obrázkem je místo, kde žijí. Přečíst si text na str. 58 a 59.

• na další stránku ve školním sešitě udělejte nadpis CHRÁNÍME PŘÍRODU (str. 60) a vypsat Kalendář kamaráda přírody

ČJSskupina B asynchronně – uč. 61 – 62 – přečíst celý text nahlas, zápis do školního sešitu (lenoch!!!) CHRÁNÍME PŘÍRODU_odpad_zápis – přepsat prosím!

pátek 30.4.2021

M skupina A asynchronně – uč. str. 104 cv. 1 a cv. 4 přepsat do školního sešitu a vypočítat!

• uč. str. 105 – slovní úlohy 1, 2, 3, 4, 5, 6 – do školního sešitu výpočet a odpověď CELOU VĚTOU!!!

Angličtina –  Mgr. Helena Čermáková

Těším se na setkání ve škole v týdnu od 3. 5.  🙂

Asynchronní výuka 26. 4. – 30. 4. 2021

Zadaná práce: PL mail; PL str. 21 Greg’s flat + AB 98/1; křížovky; vypsat U7 vocabulary

Ve škole si PL vyberu, společně projdeme

Připravte se na test U6 – in, on, under; místnosti v domě; věty typu: She is in the kitchen. He isn’t in the sitting room.

Konzultace možné po předchozí domluvě

Asynchronní výuka

Pracovní sešit str. 54/2, 55/1, 2, 56/1

Vše pak společně ve škole projdeme

Užití IN, ON, UNDER

Angličtina – Mgr. Olga Trumpfheller

Zápis z hodiny do školního sešitu:

Is it safe to cross? Je to bezpečné přejít?

zebra crossing – přechod

traffic light – světelný semafor

Výtvarná výchova – pí. uč. Vrbatová

29. 3. – 12. 4. Velikonoční téma formou individuální práce, zadáno na online hodině 🙂 Až se uvidíme online či osobně, tak si budeme povídat o kreativních činnostech, které jste vytvářeli přes velikonoční prázdniny. Klidně mi i můžete poslat fotografie třeba upletené pomlázky, nabarvených velikonočních vajíček či výzdobu na stole.)

Svět práceMgr. Dana Sofie Fabíková

Květen:

Ve třídě si vyzvednete nedokončené modely zámku a doma v průběhu května dokončete.

Duben:

Poskládejte si domeček! Pošlete foto na: fabikova@zsnalise.cz

image (1

______________________________________________________________________

Hudební výchova p. uč. David Le Cam

poslechy – distanční výuka

ORGANIZAČNÍ INFORMACE:

Pravidla třídy

Pomůcky 3.B

Plán TU

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]