Vítejte na stránkách třídy 6. V 🙂

Kmenová třída: učebna přírodopisu (2. patro), pavilon B

AKTUÁLNĚ:

Testování na COVID

Od 10.5.2021 budou zdravotníci společnosti PRONATAL s.r.o.provádět odběry i na naší škole. Vyšetření bude prováděno odběrem z horního patra dutiny ústní. Pro zájemce o tento způsob testování  je nutný informovaný souhlas a souhlas GDPR. Ke stažení zde: Neinvazivní souhlas škola Praha 4

Pokud nebudete mít o nabízenou službu zájem, samotestování bude probíhat jako doposud.

OD 3. 5. – 7. 5. NASTUPUJÍ 6. a 8. ROČNÍKY  NA PREZENČNÍ VÝUKY. V DALŠÍM TÝDNU BUDE PROBÍHAT VÝUKA DISTANČNÍ.

Vyučující, kteří provedou testování a organizují příchod žáků– 6. V p. uč. Englická

Vstup do budovy bude umožněn celým kolektivům tříd s vyučujícím. Místo srazu pro žáky 2. stupně je stejné jako na podzim. Žáci druhého stupně se budou scházet na zámkové cestě zadní strany budovy školy u východu na hřiště, kde si je vyučující vyzvednou.

Výuka na druhém stupni bude probíhat v kmenových třídách bez střídání učeben.

Protiepidemiologická opatření – chirurgické roušky nebo respirátory po celou dobu pobytu žáků v budově, povinnost samotestování, používání anticovidových dezinfekcí.

BUDU SE NA VÁS TĚŠIT 🙂

ORGANIZACE DISTANČNÍ VÝUKY 6. ROČNÍKU

• Pro zjednodušení zadávání úkolů od 2.11. naleznete každé pondělí na stránkách třídy zadání nového učiva a termíny zasílání úkolů na celý týden. V plánu akcí na Bakalářích naleznete termíny výuky přes Teams.

• Vážení rodiče distanční vzdělávání je povinná součást vzdělávání. Neúčast žáka musí být omluvena. Pokud se žák nemůže účastnit určité hodiny, omluvte jej u učitele zameškaného předmětu. Pokud dítě onemocní na delší dobu, omluvte jej u třídního učitele.

• Pokud nemáte možnost tisknout pracovní listy a další zadanou práci, pak bude po domluvě  k vyzvednutí ve vrátnici školy ve stanoveném čase.

• Předměty VDT + VV a zadávané práce, najdete v záložce VÝTVARNÉ TŘÍDY

PŘEDMĚTY: